Wyjazd na Sardynię „Pożegnanie Lata”

Szczegóły wyjazdu

TERMINY :

GRUPA I 22.09-29.09.2023

GRUPA II 29.09-06.10.2023

Pożegnanie lata w przepięknych okolicznościach przyrody w Shali na Sardynii, w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Miejsce to znajduje się w urokliwej wiosce na sardyńskiej farmie, otoczonej drzewami oliwnymi, ogrodem i przyjaznymi zwierzętami, które swobodnie spacerują wokół domu, tworząc atmosferę spokoju i harmonii. Tutaj możesz całkowicie zanurzyć się w rustykalnej energii, oddalić się od zgiełku cywilizacji i uspokoić swoje zmysły. Szanujemy Wasz czas i ciszę, która otacza nasze miejsce, sprzyja głębokiemu wyciszeniu i relaksacji. Jedynie delikatne zawołanie naszego osiołka o imieniu Oliwia przerywa ciszę, dodając uroku temu miejscu 🙂

Retreat odbędzie się w wiosce oddalonej od lotniska w Olbii o 20 km na południe.

Właściciele tego magicznego miejsca są niezwykłymi ludźmi o wielkich sercach i ogromnym szacunku dla natury. Z radością dzielą się tym miejscem z nami jako naszą joga shalą, gdzie możemy powrócić do korzeni, odnaleźć wewnętrzny spokój i skupić się na wzmocnieniu i uziemieniu naszego ciała. To wszystko odbywa się w towarzystwie wyjątkowej grupy ludzi, tworząc kameralną atmosferę pełną wspólnoty.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego na Sardynii, gdzie czeka na Ciebie niezapomniana podróż do wnętrza siebie w harmonii z naturą i wspaniałymi ludźmi.

Planujemy 2 godziny zajęć jogi dziennie, zajęcia poranne i popołudniowe. Po każdych zajęciach oferować będziemy śniadania i kolacje. Szczegółowy plan dnia i informację dotyczące wyżywienia znajdziecie poniżej.

Po porannej praktyce jogi podamy brunch (świeżo wyciskane soki owocowe, wybór świeżych owoców, lokalne sery i pieczywo, jajka, kawa)

Po popołudniowej praktyce, kolacja (dwudaniowy zestaw dań głównych, dodatki do dań głównych (świeża sałatka, starannie przygotowane potrawy z lokalnych i sezonowych składników)

 

NOCLEGI:

Dla naszych joginów mamy pełen wachlarz możliwości: 4 opcje noclegu w różnych wariantach i 3 różne opcje cenowe w zależności od ilości osób w pokoju. Mamy do wyboru 2 pokoje z łazienkami prywatnymi w głównym domu oraz 2 niezależne apartamenty z łazienkami i kuchniami.

Pokoje są utrzymane w rustykalnym stylu, ponieważ jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym, nie hotelem. W pokojach czeka na Was świeża pościel i ręczniki. O środki czystości należy zadbać we własnym zakresie.

 

Pokoje w DUŻYM DOMU (przykłady poniższych cen noclegu obejmują wyżywienie oraz zajęcia 2x dziennie za 7 dni pobytu, licząc od piątku, (zajęcia od soboty))

 • Pokoj nr 1 (w pokoju znajduje się 1 łóżko podwójne i 1 łóżko pojedyncze, max zakwaterowania 3 osoby) – poniższe ceny za osobę, za pobyt w przypadku zakwaterowania w pokoju od 1 do 3 osób:
  • 1 osoba – 1032 EURO
  • 2 osoby – 927 EURO
  • 3 osoby – 857 EURO
 • Pokoj nr 2 (w pokoju znajduje się 1 łóżko podwójne i 1 łóżko pojedyncze, max zakwaterowania 3 osoby) – poniższe ceny za osobę, za cały pobyt w przypadku zakwaterowania w pokoju od 1 do 3 osób:
  • 1 osoba – 1032 EURO
  • 2 osoby – 927 EURO
  • 3 osoby – 857 EURO

Obowiązuje kolejność zgłoszeń!

 

APARTAMENT 1

 • posiada przestronną część dzienną z miejscem do jedzenia, sofami oraz zintegrowaną kuchnią.
 • Składa się także z bardzo przestronnej sypialni z podwójnym łóżkiem, łazienki oraz zadaszonego tarasu na wschodniej stronie, gdzie można cieszyć się porannym słońcem, oraz wolnego tarasu na zachodniej stronie, bezpośrednio przylegającego do ogrodu. Pomieści do 4 osób dzięki dwóm wygodnym rozkładanym sofom w części dziennej lub, alternatywnie, dostawki w sypialni.

APARTAMENT 2

 • posiada dwa oddzielne sypialnie: jedną z podwójnym łóżkiem oraz drugą z pojedynczym łóżkiem, małą kuchnię z miejscem do jedzenia, łazienkę oraz duży zadaszony balkon od strony wschodniej i mały taras od strony zachodniej z dostępem do ogrodu. Idealnie pomieści 2-3 osoby, a nawet 4 osoby.

CENY ZA APARTAMENT 1 i 2: przykłady poniższych cen noclegu obejmują wyżywienie oraz zajęcia 2x dziennie za 7 dni pobytu, licząc od piątku, (zajęcia od soboty)). Ceny za osobę, za cały pobyt w przypadku zakwaterowania w pokoju od 2 do 4 osób.

 • 2 osoby – 1032 EURO
 • 3 osoby – 927 EURO
 • 4 osoby – 892 EURO (ceny są podane za osobę)

Duży dom oraz apartamenty posiadają prywatne wejście i są w pełni wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, WiFi oraz mają dostęp do takich udogodnień jak kuchenka gazową, ekspres do kawy, toster i czajnik. Oprócz miejsca do jedzenia w części dziennej, oba tarasy apartamentów są wyposażone w stoły i krzesła.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń!

 

PRAKTYKA JOGI:

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się o poranku dzień po przylocie (sobota). Rano skupimy się na zestawie Vinyasa albo /i Hatha Joga zdrowy kregosłup, zapewniających rozbudzenie i wzmocnienie ciała oraz harmonię umysłu. Wieczorem zaś skoncentrujemy się na Hatha Jodze/Nidra – świadome śnienie, które pozwoli ukoić zmysły i przygotować nas do relaksującej regeneracji i snu. Zamiennie łącząc te style, stworzymy zrównoważony plan praktyki, dostosowany do potrzeb ciała i umysłu, zapewniając tym samym pełne doświadczenie jogi na tym wyjątkowym retreatcie. Na każdych zajęciach będziemy poświęcać uwagę oddechowi.

PLAN DNIA:

8:00 – zajęcia jogi

10:00  – Brunch

CZAS WOLNY: Na plażę kursuje autobus z miejscowości Padru, oddalonej od gospodarstwa o 2 km. Należy przejść tę krótką drogę pieszo do przystanku autobusowego. Alternatywnie, właściciele mogą zorganizować transport dla zorganizowanej grupy w umówionym przez Was terminie, za dodatkową opłatą – 50 euro za maksymalnie 7 osób.

Możesz wybierać spośród bogatej oferty wymarzonych plaż.

WĘDRÓWKI: Dla miłośników pieszych wędrówek, w okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Oznakowane szlaki leśne z zapierającymi dech w piersiach widokami prowadzą do małych źródeł i zacienionych miejsc odpoczynku. Odkrywanie jaskiń i Nuraghe (starożytnych kamiennych budowli) w sercu Sardynii warto również uwzględnić, podobnie jak dzika samotność górskiego płaskowyżu Montenieddu, oddalonego tylko o 5 km, lub Alà, oddalonego o 25 km.

17:00 – zajęcia jogi

19:00 – kolacja

W SKRÓCIE OFERUJEMY!:

 • 7 noclegów
 • brunch i obiadokolacje
 • 2x dziennie (od soboty do czwartku wieczorem) zajęcia z dwoma instruktorkami (VINYASA, HATHA JOGA, NIDRA)
 • możliwość zorganizowania dodatkowo płatnego transportu z lotniska (dodatkowo płatne – rozliczenie z kierowcą – cena 50 euro niezależnie od ilości osób, maksymalnie 7 osób)
 • Możliwość organizacji transportu na plaże oddaloną od agroturystyki o 20/30 minut samochodem, cena za kurs na i z plaży (50 euro niezależnie od ilości osób, maksymalnie 7 osób) (dodatkowo płatne)
 • Dostęp do udogodnień takich jak pralka, suszarka, lodówka, oraz kuchnia do wspólnego użytku w każdym domu.

NIE OFERUJEMY!:

 • przelotów – opcja bezpośredniego lotu z Warszawy Wizzair do Olbii.
 • transportu na plaże (we własnym zakresie, rozliczenie samodzielne)
 • lunchu
 • ubezpieczenia (poleca się zabranie karty EKUZ oraz dodatkowo wykupienie prywatnego ubezpieczenia podróżnego)
 • zwrotu kosztów za bilety lotnicze w przypadku gdy nie zdołamy zebrać minimalnej grupy do retreatu.
 • zwrotów w przypadku nieuczestniczenia w zajęciach

√ Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

√ Nie zwracamy kosztów BILETÓW LOTNICZYCH.

√ Płatność pełnej kwoty do dnia 31.08.2023 r. na wskazane konto w EURO.

√ W przypadku nie stawienia się na retreat nie przewidujemy zwrotów.

√ W przypadku, gdy nie zbierzemy odpowiedniej licznby osób zwracamy wpłacone pieniądze za retreat.

REZERWACJA WYJAZDU