Nauczycielki jogi w naszej szkole, kilka słów o nas…

Wioletta Osiak-Maszewska

Założycielka i pomysłodawczyni Szkoły Jogi Czułe Drogi – w procesie ZMIANY, także ZAWODOWEJ! Mama dwójki dzieci. Łączy miłość i pasję do jogi z własną firmą, którą prowadzi od ponad 10lat. Absolwentka Podyplomowych studiów Relaksacja i Joga AWF Warszawa, Instruktorka rekreacji ruchowej Hatha Yoga, Certyfikowana nauczycielka Nidra (YACEP50), Yin Yoga (YACEP40), Pranayama Level 1 (YACEP50). Aktualnie studentka studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS, na kierunku Uważność i współczucie.

Asia Maćko

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odkryła w sobie wielką pasję do anatomii, relaksacji i masażu ciała podczas studiów. W ciągu ostatnich lat stale poszerzała swoją wiedzę i zainteresowania, skupiając się także na ćwiczeniach rehabilitacyjnych i korekcji wad postawy.  Jej największą pasją jest joga. Joanna jest certyfikowanym instruktorem jogi z dyplomem Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz kursów na Uniwersytecie Toruńskim.

Asia Maćko

Magda Wolszczak-Protas

Mama dwójki dzieci, wolny duch, pełna energii i pomysłów, najlepsza pilotka podróży, zawodowa organizatorka, z wykształcenia psycholog, joginka z potrzeby serca. Miłośniczka natury, wiatru, fal i piasku pod stopami. Praktyka jogi odmieniła jej życie, wprowadziła do niego dużo spokoju i harmonii, korzystnie wpłynęła na zdrowie fizyczne. Certyfikowana nauczycielka Ashtanga vinyasa jogi, oraz Aerial jogi (RYT200).

Małgorzata Osuch

Od lat zakochana w jodze i życiu z jogą, która wypełniając moją codzienność czyni ją przyjemniejszą i zdrowszą. Namiętnie praktykuje ashtanga jogę, wdrażając swoje doświadczenia w codzienność. A jednocześnie, jako nauczycielka jogi, dzieli się nimi z uczniami na macie.

Ukończyła kurs nauczycielski vinyasa jogi – RYT200 Yoga Alliance accredited, oraz indywidualne szkolenie dla nauczycieli ashtanga jogi wg metody z instytutu Sharath Yoga Centre (SYC) z Mysore u Przemka Nadolnego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje podczas licznych warsztatów z zakresu bezpiecznej pracy z ciałem i oddechem. Dzięki zaś regularnej praktyce pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, bezpośredniemu doświadczaniu i obserwacji, pogłębia wiedzę związaną z techniką pozycji i zbalansowanym rozwojem między ciałem a umysłem.

Prowadzi bloga na Facebooku
@MOja-joga Małgorzata Osuch, w którym oprócz tekstów o jodze w aspekcie, tak praktycznym, jak i filozoficznym, pisze o doświadczaniu życia. Jest członkinią zespołu redakcyjnego portalu @Boso na macie, do którego również pisze artkuły.

 

Karolina Micuła

Artystka, której joga pomaga na co dzień od 2009 roku. Przez 8 lat uczyła się intensywnie jogi wg. Iyengara. W 2017 roku wylądowała na zajęciach w stylu Mysore i zakochała się Ashtandze. W trakcie pandemii zaczęła włączać do praktyki asan vinyasowy freestyle.

Od 2012 zajmuję się pedagogiką głosu przy użyciu elementów jogi. Prowadzi indywidualne zajęcia pod hasłem @jogaglosu, które chcę rozwijać również na warsztatach. W 2022 roku ukończyła kurs Yoga Vinyasa RYT 200h, który usystematyzował jej wieloletnie doświadczenia jogowe i pedagogiczne. Przeplata Ashtangę z Vinyasą słuchając ciała i jego potrzeb. W Ashtandze uwielbia to, że jest jak papierek lakmusowy dla ciała i emocji. Przez swoją powtarzalność doskonale ukazuje, w jakim miejscu aktualnie jesteśmy. Podchodzi do Ashtangi z czułością.

Agnieszka Osińska

Od kiedy w 2016 roku została mamą jest absolutnie zafascynowana i zakochana możliwościami, siłą i mądrością kobiecego ciała.  Jest nauczycielką jogi specjalizującą się w jodze w ciąży oraz po porodzie, kwalifikowaną nauczycielką fertility jogi, czyli jogi wspierającej płodność kobiety oraz trenerką mięśni dna miednicy, a także instruktorką hipnoporodu, czyli porodu, w stanie głębokiego relaksu. A od niedawna edukatorką porodową, która szkoliła się u Janet Balaskas. Jednej z pierwszych położnych, która w latach 70-tych zaczęła szerzyć ideę aktywnego porodu. Joga jest jej pasją, a nauka o ciele i ruchu niekończącą się drogą. Dba o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych nieustannie poszerzając wiedzę. Prowadzi bloga www.mamabliss.pl

%szkoła jogi%

Marta Sutor

Absolwentka AWF na kierunku Joga i Relaksacja.

Specjalizuje się w Ashtanga jodze. Praktykuje ją od 4 lat, uczyła się jej również w Indiach pod okiem Sharmili Desai.Ten piękny w swojej prostocie styl daje jej poczucie bezpieczeństwa, sprawczości oraz pewności i tym chce się dzielić.

Joga to dla niej przede wszystkim pielęgnowanie kontaktu ze sobą.

Aga Wojtania

Zaczęła praktykować jogę od medytacji – i wkrótce potem odnalazła praktykę asan. Jest certyfikowaną nauczycielką vinyasa jogi 200h RYT, ze szkoły House of Om na Bali.
Jej zajęcia to podążanie za oddechem, wyznaczającym ruch i słuchanie własnego ciała.